Makijaż

Gosh

 

Duńska firma Gosh to producent najwyższej jakości kosmetyków zarówno do makijażu twarzy (cienie, tusze, pomadki, podkłady) jak i do pielęgnacji całego ciała (kremy, balsamy, mleczka). W swoim asortymencie posiada także kosmetyki do stylizacji i pielęgnacji włosów, perfumy jak również akcesoria i przybory kosmetyczne. Początki działalności firmy przypadają na rok 1945, jednak dopiero w roku 1980 osiągnęła spektakularny sukces wychodząc na rynki kosmetyczne poza granicami państwa. Marka ta (również w Polsce) z dnia na dzień zyskuje coraz większą bazę stałych, zadowolonych klientek. Wysoka jakość i trwałość oferowanych produktów umacnia pozycję tej firmy w rankingu marek niekoncernowych. Wyjątkowe i niepowtarzalne opakowania, jak i funkcjonalność produktów wyróżniają te markę na tle innych firm na rynku.

 

 

 

Lumene

 

Kosmetyki Lumene, produkowane przez fiński koncern kosmetyczny Noiro, z wykorzystaniem zaplecza technologicznego Orion Group. Bazują na naturalnych produktach, nastawione są na ochronę skóry przed niesprzyjającymi warunkami otoczenia oraz niszczącymi wpływami zmieczyszczeń i stresu. Dla dla kobiet aktywnych, które cenią aktywny styl życia, dbają o zdrowie i urodę. Biorą dla siebie to, co najlepsze dla ich skóry, zdrowia i piękna.

Pierre Rene

 

to polska firma, która ma wieloletnie doświadczenie w branży kosmetycznej. Stawia na wysoką jakość kosmetyków do makijażu. W chwili obecnej sprowadza komponenty wyłącznie z najlepszych zakładów kosmetycznych na terenie Włoch, Niemiec, Francji, Szwecji i Hiszpanii. Firma cały czas rozwija się, ostatnio wprowadziła na rynek markę MIYO. Regularnie śledzi trendy w świecie mody. Kosmetyki kolorowe tej marki posiadają właściwości pielęgnacyjne i odżywcze. Zalicza się je do grupy kosmetyków antyalergicznych. Ich opakowania są estetyczne, funkcjonalne i eleganckie.

Jak do nas trafić?

C.H. MAX

ul. Trzebińska 40

32-500 Chrzanów

 

Czynne:

Poniedziałek-Sobota 9:00 - 20:00

Niedziela 10:00 - 20:00

 

Perfumeria Paatal

tel. 537 700 755

 

Przejdź do formularza kontaktowego

Copyright by Perfumeria Max